Zdraví a krása

10 výhod celokeramických fazet, které musíte znát

Nesporná estetika celokeramických fazet

Nevím jak vy, ale já mám rád, když vše vypadá přirozeně. A co může být přirozenější než celokeramické fasetky, které dokonale napodobují přirozený barvený vlastních zubů? Je téměř nemožné je odlišit od pravých zubů. Vzpomeňte si na moment, kdy jste poprvé zjistili, že někdo z vašich přátel má fasetky. Asi jste byli překvapeni, že? To je ta nesporná estetika, o které mluvím.

Celokeramické fasetky jsou vyráběny s ohledem na estetiku vašeho úsměvu. Nejenže vypadají velmi přirozeně, ale také měkká světla vytvářejí na fasetkách krásný lesk. Sáhněte po pohádce a stvořte pro sebe ideální úsměv s celokeramickými fasetkami.

Bezpečnost a trvalost celokeramických fazet

Mým cílem je mít co nejdéle fungující zuby, a proto se na trvalosti cením. S fasetkami můžete očekávat dlouhodobé výsledky. Jsou vyrobeny z mimořádně pevné keramiky, takže mají skvělou odolnost proti opotřebení, a oproti klasickým korunkám nevyžadují tak intenzivní péči.

Pokud jste like me, tak jste asi zvědaví, jak se celokeramické fasetky snaží předcházet zubnímu kazení. Jejich design minimalizuje množství zubů, které jsou vystaveny bakteriím a kvasinkám, což snižuje riziko zubního kazu.

Kvalita života s celokeramickými fasetkami

Ať už máte rádi krásný úsměv, zářivě bílé zuby nebo dokonalý měkký lesk, celokeramické fasetky mohou být to pravé pro vás. Poskytují nejen vizuální atraktivitu, ale také zlepšují funkci vašich zubů a posilují sebevědomí.

Jeden z mých kamarádů z Plzně měl vždy strach z úsměvu kvůli jeho zubům. Poté, co si nechal nasadit celokeramické fasetky, se jeho život zcela změnil. Nedokáže přestat se smát a je nejen šťastnější, ale také se cítí mnohem sebevědomější.

Snadné umístění a údržba

Pokud jste jako já, tak vám bude jistě sympatické, když se o vaše zuby postarají odborníci a postup bude co nejméně stresující. Proces umístění celokeramických fazít je mnohem méně invazivní než u jiných typů zubních prosthetik. Také nemusíte měnit své denní návyky v ústní hygieně, což je pro mě obrovský plus.

Představte si, že jdete k zubaři a za pár hodin máte nový úsměv bez jakýchkoliv bolestí nebo nepohodlí. To je něco, na co si můžete zvyknout, že?

Krása je i ve zdraví

Zdraví je krása a krása je zdraví. To je můj motto a celokeramické fasetky to potvrzují. Nejenže podporují zdraví vašich zubů, ale také výrazně zlepšují celkový vzhled vašeho úsměvu.

Během mého života jsem měl řadu zdravotních problémů se zuby. Měl jsem například parodontózu a musel jsem nechat vytrhnout několik zubů. Když jsem poté objevil celokeramické fasetky, bylo to pro mě jako zjevení. Díky nim mám nyní zuby, které vypadají přirozeně, a já se mohu usmívat bez jakýchkoliv obav.

Kontaktujte nás